baner ecot-120
banner 2019 03b-postřikovače 600x

MANKAR - HQ

herbicidní aplikátor Mankar HQ
nový model aplikátoru
na koncentrovaný herbicid
ROUND-UP bez vody !               

Postřikovače s axiálními ventilátory

Jaké jsou přednosti postřikovačů s axiál.ventilátory?

Postřikovače s axiálními ventilátory jsou určeny především k chemickému ošetřování sadů s vysokými korunami (třešně, meruňky) a rovněž chmelnic (pro tuto aplikaci se používá speciální typ ventilátorů).

 

Vynikají jednoduchostí seřizování, obsluhy , údržby a příznivou cenou.

Postřikovač nesený s axiálním ventilátorem SADAR N - 200/400/600

SADAR N (nesené provedení) je moderní postřikovač s axiálním ventilátorem a vysokotlakým postřikovacím okruhem pro chemickou ochranu sadů, okrasných dřevin a vinic.
Vyrábí se s nádržemi o obsahu 200, 400 a 600 l.
Je opatřen výkonným ventilátorem HW600 konstrukce FARM UNION. Stroj je osazen kvalitním čerpadlem Comet. Kapky postřikové látky se vytváří v kvalitních tryskách ALBUZ ATR, nebo pomocí keramických kalibrovaných disků. Ventilátor je osazen standardně mosaznými držáky trysek s protiodkapy a manuálním celokovovým regulátorem s glycerinovým manometrem.

Tažené postřikovače s axiálním ventilátorem SADAR T - 1000/1500/2000

SADAR T (tažené provedení) je moderní postřikovač s axiálním ventilátorem a vysokotlakým postřikovacím okruhem pro chemickou ochranu sadů, okrasných dřevin, vinic a chmele.
Vyráběn je s nádržemi o obsahu 1000,1500 a 2000 l.
Je opatřen výkonným ventilátorem HW800 konstrukce FARM UNION (do chmele ventilátory HW 1000). Stroj je osazen kvalitním čerpadlem Comet. Kapky postřikové látky se vytváří v kvalitních tryskách ALBUZ ATR, nebo pomocí keramických kalibrovaných disků. Ventilátor je osazen standardně mosaznými držáky trysek s protiodkapy a manuálním celokovovým regulátorem s glycerinovým manometrem.
Za příplatek jsou stroje vybaveny kvalitním elektrickým ovládáním sekčních ventilů, ev. automatickou počítačem řízenou regulací od špičkového amerického výrobce DICKEY-JOHN s možnosti přednastavení 10 postřikovacích režimů a propojením řídící jednotky s PC.
Ke stroji se nabízí rovněž široká nabídka vzduchových deflektorů.

 


 

SADART-2000-Starý LískovecSADART-2000 electric pohled zepředu-mailSADART-1500 electricSADAR T-2000 electric - detail čerpadla a regul

 
nahoru

 

pravý sloupec s mapou 1 kopie

15.prosinec 2021

Aktuálně dodáváme speciální postřikovače pro aplikaci koncentrovaných herbicidů MANKAR

 

Pro bližší informace nás kontaktujte na tel. +420/608814402, nebo na emailu -