b_R-ISO 6-1

b_Kegwash 2

banner 2019 03a-kegwash+pasterbox 600x800

lisy-Defranceschi

b_Kegwash 1

160506 niko lis
 
 

 

 


 

Přehled strojů a zařízení

Vyberte obor nebo druh zařízení:Voda

poloautomatická myčka/plnička keg FARM UNION KEGWASH 1

Dodáváme kvalitní poloautomatickou myčku a plničku kegů, včetně kombinované verze myčka/plnička na 1 keg sud 15l, 30l a 50l.
- zařízení je automaticky řízeno jednoduchou řídící jednotkou s ovládacím softwarem. 
- intuitivní a jednoduché ovládání stroje. 
- výkon - 12-14 keg/h.
- za příplatek - automatická kontrola přítomnosti  zbytků detrgentu v kegu
- za příplatek -  automatické váhové plnění

KEGWASH 1 - poloautomatická myčka+plnička keg

deskový filtr VLS

Deskové filtry VLS se dodávají standardně ve velikostech 20x20, 40x40, 80x80. V provedení s manuálním, nebo hydraulickým(elektro-hydraulickým ) zavíráním. Standardně se dodávají desky plastové, za příplatek jsou dodávány i v celonerezovém provedení.
K filtrům rovněž dodáváme i výkonná čerpadla.

deskový filtr VLS

automatický crossflow filtr VLS-UNICO

Začátkem roku 2018 zahajujeme dodávky nového modelu cross - flow filtru VLS - UNICO. Jedná se o zcela novou konstrukci stroje, která umožňuje filtrovat i silně zakalená vína a mošty s vysokým obsahem kalových částic, aniž by hrozilo ucpání filtračních membrán.

Stroje dodáváme s 1, 4 , 7 a 10 filtračními moduly ,s výkonem od 9 do 60 hl/h. K dispozici je poloautomatická a plně automatická verze.

filtro_unico

 

cross-flow UNICOpřed a po filtraci

NÁHRADNÍ FILTRAČNÍ MODULY pro cross-flow filtry

Jsme autorizovaným dodavatelem a servisním střediskem německého výrobce PES filtračních membrán a crossflow filtrů POROMEBRANE ze Stuttgartu(SRN). Dodáváme náhradní filtrační membrány(moduly) event. provádíme naplnění stávajících filtračních modulů na vybrané typy cross-flow filtrů.

Používáme výhradně PES(poyethersulfon) membrány - optimální pro filtraci nápojů(vysoká hydrofilita>>vysoká šetrnost filtrace) !!

! DODÁME FILTRAČNÍ MODULY POROMEMBRANE NA VYBRANÉ TYPY CROSSFLOW FILTRŮ !
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

DÁLE PROVÁDÍME :

 • testy integrity filtračních modulů a membrán
 • chemickou regeneraci membrán na bázi dutých vláken speciálními postupy
 • opravy membrán na bázi dutých vláken
 • dodávku a instalaci nových modulů, také zástavby modulů do Vašich stávajících crossflow filtrů(vybrané typy) 
 • nové naplnění Vašich stávajících filtračních modulů novými PES vlákny od firmy POROMEMBRANE
výroba PES filtračních membrán MAHLE-Innowasnopec filtračních vláken z PES (membrána)řez filtračním modulemošetřené obaly nových filtračních modulůchemické čištění filtračních membrán

poloautomatický plnič R-ISO

Poloautomatický univerzální plnič pro plnění poiva, alko a nealko nápojů do skla + plechovek + PET. Vyrábí se v provedeních pro 2, 4 a 6 ks lahví, nebo plechovek.

 

6-6-2-seamer-1

1 korunkyplnič piva do skla2-2-1 plnič piva do skla4-4-26-6-2-seamer-1

plnící triblok CIMEC MONDIAL

Plnící linka MONDIAL je určena pro kvalitní plnění  tichých nápojů - vín,destilátů,vody a nesycených nealko nápojů .
Stroj je určen pro střední výkony 2000 - 15000 lahví/h.
Plnění je možné provádět mírným podtlakem  a gravitací.
Ve vakuovém provedení je vynikajícím zařízením i pro plnění likérů s vysokou hustotou.

Přednosti :
 • propracovaný systém sanitace  = sterilita plnění
 • přesnost plnění
 • robustnost konstrukce
plnící triblok Mondial LD 40-40-8VAplnící triblok Mondial CIMECplnící a zátkovací monoblok CIMECplnící quadriblok MondialMondial - detail zařízení pro vakuování láhve a plnění inertMondial - detail plnící sekce s transportním sysMondial - vystřikovací sekce

izobarický plnící triblok CIMEC AMERICA

Izobarická plnící linka AMERICA je určena k plnění především piva,  sycených nápojů a sektů. Zároveň se může použít i pro plnění tichých produktů -vín,destilátů,vody a nesycených nealko nápojů.

Stroj je dodávan ve verzi tribloku s vystřikovačkou prázdných lahví, plničem vybaveným plnícími ventily DPS s dvojitou preevakuací a zátkovačkou špičkové kvality od firmy Arol.

 

 

Cimec-isobarický plničAmerica - detail plnícího ventiluAmerica - vystřikovací sekceAmerica plnící triblokAmerica - detail pohonu vystřikovací sekceAmerica - detail pohonu plnící sekceAmerica-detail adaptéru pro PETAmerica-detail adapteru PET 1America-detail zásobní nádržeAmerica-detail vystřikovacího karuselu

isobarický plnící triblok CORFILL INTERN. SARA

Kvalitní isobarický plnič pro střední výkony 10000 - 25000 lahví/h v různých variantách úrovně automatizace. Určen pro plnění sycených a minerálních vod, plnění slazených nealko nápojů a piva.

plnič Corfil Sara 50-60-10 TMVplnič Corfil Sara 50-60-10 TMV-1plnič Corfil Sara 50-60-10 TMV-2plnič Corfil Sara 50-60-10 TMV-3

plnící linka na vodu a nápoje do BAG-IN-BOX - SACMI-DEFRANCESCHI

Společnost SACMI-DEFRANCESCHI, součást nadnárodního holdingu SACMI vyvíjí a dodává plně automatizované plnící linky " BAG - IN -BOX " jak do nápojového průmyslu( voda, víno,nealko-nápoje, mléko) , tak do celé řady dalších průmyslových odvětví (např. výroba detergentů, kosmetika atd.).

SACMI-DEFRANCESCHI - plnící linka Bag-In-Box

zátkovačka AROL EURO VA

Zátkovací automaty AROL, patří k celosvětové špičce. Dodáváme jak  samostatné zátkovací mosty určené pro zástavbu do plnících linek, tak i samostatně stojící monobloky. Provádíme servis zátkovaček a dodávky náhradních dílů.
Model EURO VA je určen pro aplikaci  šroubových AL-korkových uzávěrů na skleněné a PET láhve.

příklad zátky EURO VA
  příklad uzávěru

AROL EURO VAAROL EURO VApoužitelné zátkyzátkovací hlavaAROL EURO VAzátkovací hlavy

zátkovačka AROL EURO VP

Zátkovací automaty AROL, patří k celosvětové špičce. Dodáváme jak  samostatné zátkovací mosty určené pro zástavbu do plnících linek, tak i samostatně stojící monobloky. Provádíme servis zátkovaček a dodávky náhradních dílů.
Model EURO VP je určen pro aplikaci tvarovaných šroubových plastových uzávěrů na skleněné, PET, PVC láhve, nebo speciální kontejnery.

příklad zátky EURO VP
  příklad uzávěru

AROL EURO VPAROL EURO VPAROL EURO VPAROL EURO VPpoužitelné zátkyAROL EURO VPAROL EURO VPAROL EURO VPAROL EURO VP

zátkovačka AROL EURO PK

Zátkovací automaty AROL, patří k celosvětové špičce. Dodáváme jak  samostatné zátkovací mosty určené pro zástavbu do plnících linek, tak i samostatně stojící monobloky. Provádíme servis zátkovaček a dodávky náhradních dílů.
Model EURO PK je určen pro aplikaci šroubových plastových uzávěrů na skleněné, PET, PVC láhve, nebo speciální kontejnery.

příklad zátky EURO PK
  příklad uzávěru

aroleuropk2aroleuropk3aroleuropk4aroleuropk5aroleuropk6aroleuropk7

lineární etiketovací stroj

Lineární etiketovací stroj slouží k etiketování válcových skleněných lahví samolepícími etiketami :

 • rychlost 1000 lahví/h
 • 2 ks etiketovacích stanic (přední, zadní etiketa ze samostaných návinů)
 • zařízení pro aplikaci termosmrštitelných záklopek
lineární etiketovačkalineární etiketovačka-detail stanice

etiketovací stroj rotační CIMEC

Rotační etiketovací stroj od italského výrobce CIMEC  je klasické koncepce s pevnými etiketovacími stanicemi.

 • výkon 1500-10000 lahví/h
 • 3-12 podložek
 • 1-4 etiketovací stanice
 • aplikovatelné etikety : přední, zadní krčková, celoobvodová přední, celoobvodová krčková, medaile
 • možnost instalace ink-jet popisovače pro vytisknutí např. data, nebo šarže na přední nebo zadní etiketu 
rotační etiketovačka Cimecrotační etiketovačka Cimec - karuselrotační etiketovačka Cimec - přítlak lahví

etiketovací stroj modulární pro kombinované lepení MAKRO LABELLING

Modulární etiketovací stroj pro kombinované lepení MAKRO LABELLING představuje ideální zařízení pro menší ,střední  a vyšší výkony  ( 1500  - 42000 lahví/h) . Stroj umožňuje použití externích etiketovacích stanic :

 • studené lepení
 • samolepky
 • hot-melt

v různých kombinacích.
Stroj může být vybaven širokou paletou různých příslušenství jako např. aplikací daňových kolků,opto-elektronickou orientací lahví atd.Stroj je vybaven nejmodernějším řídícím hardwarem a softwarem B&R . Menší zařízení jsou vybaveny mechanickou vačkou, výkonnější potom vačkou elektronickou. Systémy stroje umožňují přesnou aplikaci etiket prakticky  všech tvarů a materiálů včetně "U" a "L" daňových kolků.

 

etiketovačka Makro Labellingetiketovací stanice na samolepkyetiketovací stanice na studené lepeníetiketovací staniceetiketovací stanice na horké lepeníaplikace plastových výsekových etiketsystém optické orientace

etiketovací stroj ROLL FED pro lepení plastových etiket SACMI LABELLING

Vysocevýkonný etiketovací stroj SACMI LABELLING je určen pro lepení plastových etiket z nekonečného návinu technologií "ROLL FED". Patří k nejkavlitnějším v současné době na trhu.

Zařízení je určeno pro největší provozy např. výrobce minerálních vod, nealko nápojů,mlékárny atd. Je konstruováno pro celoroční nepřetržitý provoz.

Sacmi Roll FedSacmi-Opera Rollfed-detail etiketovací staniceSacmi-Opera Rollfed-detail hlavního karuseluSacmi-Opera Rollfed-detail hlavního karuselu 1Sacmi-Opera Rollfed-detail vakuového bubnu a řezacího válceSacmi-Opera Rollfed-detail vakuového bubnu a řezacího válce

etiketovací modulární stroj pro kombinované lepení SACMI LABELLING

Modulární etiketovací stroj pro kombinované lepení  vyráběný společností SACMI LABELLING je určen pro aplikaci etiket prostřednictvím nezávislých etiketovacích stanic. Zařízení bylo vyvinuto pro nepřetržitý provoz 365 dní v roce pro nejvyšší výkony.

Etiketovací stanice jsou vyráběny v několika provedeních, pro :

 • studené lepení
 • samolepky
 • hotmelt

Etiketovací stanice se připojují k základnímu stroji v různých kombinacích. Stroj může být vybaven celou řadou příslušenství,včetně aplikace daňových kolků a opto-elektronické orientace lahví.

SACMI OPERA - etiketovačka modulární kombinovanáSACMI OPERA - etiketovačka modulární kombinovaná 1SACMI OPERA - etiketovačka modulární kombinovaná 2SACMI OPERA - etiketovačka modulární kombinovaná 3

aplikátor EAN etiket

Dodáváme kvalitní aplikátory EAN etiket ( samolepící etikety z "nekonečných" návinů). Vyrábí se v provedeních pro max. rychlosti do 30 cm/s a do 50 cm/s. Max. průměr návinu je 260 mm, max. šířka etikety je 100 mm. Elektrické napájení - 230V. Zařízení se dodává  za příplatek s držákem k dopravníku, nebo samostatným stojanem. Dále je možno dodat encoder pro automatickou rychlostní synchronizaci s dopravníkem.  

aplikátor EAN etiketdržák etiketovací hlavystojan etiketovací hlavy

depaletizace TMG

Společnost TMG vyvíjí a dodává plně automatizované paletizační linky jak do nápojového průmyslu,tak do celé řady dalších průmyslových odvětví.

depal TMG VegaTMG Vega_60

automat pro balení výrobků do wrap-around kartonů ATLANTA

Společnost ATLANTA vyrábí a dodává  plně automatizované  linky pro balení výrobků do kartonů. Jejích součástí jsou i moderní a vysocevýkonné baličky "WRAP AROUND".
Zařízení jsou určena jak pro nápojový průmysl (víno, lihoviny, nealko-nápoje, mléčné výrobky), tak do celé řady dalších průmyslových odvětví (např. výroba detergentů, kosmetika atd.).
 

Stroje se dodávají ve dvou verzích :

-GOITO - jedná se o jednoúčelový balící automat wrap-around(wrap-around karton+nízký karton)
-COMBI - je to kombinovaný stroj = balící automat wrap-around(wrap-around karton+nízký karton+podložka) + balení do smrštitelné fólie

Jak pracuje wrap-around stroj :


kartonový přířez je ze zásobníku uvnitř stroje předtvarován, na takto připravený karton jsou nasunuty výrobky v požadované sestavě a potom je karton poskládán kolem výrobkové sestavy a pevně zalepen technologií "hot-melt" . Stroj dokáže pracovat i s perforovanými kartonovými přířezy.

wrap kartony

video prezentace č.1 SACMI GOITO - klikněte zde  

video prezentace č.2 SACMI GOITO - klikněte zde 

Goito wrap-aroundGoito wrap-around 1

paletizace TMG

Společnost TMG vyvíjí a dodává plně automatizované paletizační linky jak do nápojového průmyslu,tak do celé řady dalších průmyslových odvětví.

ovládání robota TMGpal TMGpal-depal TMG

inspekční systém hladiny a uzávěrů CMTL DC

Dodáváme, provádíme servis a kompletní technickou podporu na automatický inspekční systém pro kontrolu správné hladiny naplnění v lahvích + kontrolu uzavření lahví uzávěry. Komunikace v českém jazyce.

inspekční systém hladina+uzávěr CMTL

inspekční systém etiket a nečistot v lahvích CE DC

Dodáváme, provádíme servis a kompletní technickou podporu na automatický inspekční systém pro kontrolu etiket, včetně EAN kódů a nečistot v lahvích. Celý systém je možno jednoduše propojit s různými typy podnikových informačních systému pro on-line  sbírání výrobních dat. Komunikace v českém jazyce.

Pro video klikněte zde :

inspekční systém etiket + nečistot v lahvích CEinspekční systém etiket + nečistot v lahvích CE-1inspekční systém etiket + nečistot v lahvích CE-2kontrola nečistot v lahvíchvyřazovací jednotkavyřazovací jednotka-1

potravinářská hadice vysoce odolná BLAUDIECK LGD, LGDS,LGDU,LGDSU

Dodáváme profesionální hadice té nejvyšší kvality od firmy CONTINENTAL - CONTITECH. Potravinářské hadice typu BLAUDIECK jsou hadice té nejvyšší kvality, určené k použití v nápojovém a potravinářském průmyslu.
Vyrábí se v provedení LGD(s gumovým NBR vnitřním povrchem bez spirální ocel. výztuhy), sací LGDS(gumovým NBR vnitřním povrchem s ocelovou spirální výztuhou), LGDU(s UPE polyethylenovým vnitřním povrchem bez  spirální ocel. výztuhy) a sací LGDSU(s UPE polyethylenovým vnitřním povrchem s ocelovou spirální výztuhou) .

Základní vlastnosti :
 • absolutní netečnost vůči dopravované kapalině(zápach, chuť)
 • rozsah pracovních teplot do +85 C (LGDU,LGDSU), do 80 C (LGD,LGDS)
 • možná sanitace parou  +130 C,max. 60 min(LGDU,LGDSU),  +130 C,max. 20 min(LGD,LGDS)
 • pracovní tlak do 12 bar (LGDU,LGDSU), do 10 bar(LGD,LGDS)
 • vhodná pro čistý alkohol max. 98% !
 • zesílena syntetickými vlákny 
 • vysoká ohebnost
 • vnější povrch odolný vůči tukům, olejům a UV záření ,vnitří povrch odolný vůči mazivům(LGD,LGDS)
 • vysoká životnost i v extrémních podmínkách!!
 • 3 roční záruka !!

Dodáváme je ve vnitřních  průměrech  od 13 do 100 mm  (LGDU,LGDSU), od 25 mm do 100 mm(LGD,LGDS)
hadice může být sanitována konvenčně, nebo CIP stanicemi.
Provádíme rovněž dodávky hadic na míru včetně DN šroubení s ochranými prvky.

hadice Blaudieck

šroubení k potravinářským hadicím PAGUFIX 3000

K profesionálním hadicím CONTINENTAL dodáváme kvalitní šroubení PAGUFIX 3000. 

Základní vlastnosti :
 • vhodné pro většinu aplikací v nápojovém a potravinářském průmyslu 
 • plně sanitovatelné propojení mezi hadicemi a potrubím
 • absolutně těsní konec hadice
 • velká síla stlačení konce hadice, vysoká odolnost v tahu(spojení se poruší až při 50 barech)
 • odolává bez problémů vysokým teplotám
 • je vybaveno ochrannými kroužky v červené a modré barvě

Při použití těchto koncovek, nebudete mít již žádné problémy s HACCP.

šroubení Pagufix 3000

stavebnicový systém lávek a schodů VA

Modulární, stavebnicový systém ,kterým si může každý investor poměrně jednoduše zajistit přístupnost všech technologických míst ve svém provozu,pomocí systému lávek, plošin, zábradlí, přímých i spirálních schodišť a  žebříků.

VÝHODY :

 • STAVEBNICOVÝ SYSTÉM, KTERÝ ZAJISTÍ BEZPEČNÝ PŘÍSTUP K OBSLUŽNÝM MÍSTŮM V RŮZNÝCH VÝŠKOVÝCH ÚROVNÍCH
 • CELONEREZOVÉ PROVEDENÍ
 • LEHKÉ, ALE PEVNÉ STAVEBNÍ PRVKY
 • SNADNÁ MONTÁŽ-VĚTŠINA DÍLŮ JE ŠROUBOVANÁ
 • K INSTALACI STAČÍ JEDNODUCHÝ PROJEKT (NA PŘÁNÍ MŮŽE
  ZAJISTIT DODAVATEL)
 • VELKOSÉRIOVÁ VÝROBA
 • VYSOKÁ KVALITA
 • DLOUHÁ ŽIVOTNOST
 • PŘÍZNIVÉ CENY
točité schody spirálnítočité schody spirální LUX

plnička BAG-IN-BOX ŠRAML

Poloautomatická plnička "bag-in-box" se vyrábí rovněž v provedení pro plnění hustých produktů jako např.  pyré. K dispozici je  provedení hot fill = horký rozliv umožňující sterilně plnit různé produkty.
Stroj je opatřen speciálním průtokoměrem a zasobní nádrží zabraňující pěnění u určitých typů plněných produktů( nefiltrované mošty a pyré). Je možné plnit " bag-in-boxy " od objemu 2l až po objem 20l ve speciální úpravě až do 200 l -  video zde.

plnič b-in-b ŠRAMLdetail plnící hlavy b-in-b ŠRAMLdetail průtokoměru b-in-b ŠRAML

kompresorové stanice

Dodáváme kvalitní kompresorové stanice české výroby na bázi pístových a především moderních šroubových kompresorů.
Předností šroubových kompresorů je kompaktní provedení a tichý chod. Jako součást kompresorových stanic dodáváme různé velikosti tlakových nádob včetně příslušenství, odlučovačů , sušiček vzduchu , přetlakových ventilů. Zajišťujeme rovněž montáž zařízení, tlakových rozvodů vzduchu a cenově dostupný servis.
Dodáváme kompletní sestavy k námi dodávaným pneumatickým lisům WILLMES.

 

kompresorová stanice se šroubovým kompresoremkompresorová stanice se vzdušníkemvzdušník

 
nahoru
PF202231.prosince 2021
PŘEJI VŠEM OBCHODNÍM PARTNERŮM A SPOLUPRACOVNÍKŮM PEVNÉ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ V ROCE 2022
Ing.Dušan Dvořan - ředitel společnosti
PASTERBOX20.června 2021
Nová verze skříňového pasteru určeného pro malovýrobce uveden na trh. Pro více informací klikněte na nadpis
KEGWASH 25.března 2021
V nabídce nový model myčky na keg sudy KEGWASH 2 pro malovýrobce s řadou inovací. Pro více informací klikněte na nadpis.
KEGWASH 125.října 2020
V nabídce nový model myčky na keg sudy pro malovýrobce s řadou inovací. Pro více informací klikněte na nadpis.

pravý sloupec s mapou 3 kopie