b_R-ISO 6-1

b_Kegwash 2

banner 2019 03a-kegwash+pasterbox 600x800

lisy-Defranceschi

b_Kegwash 1

160506 niko lis
 
 

 

 


 

Přehled strojů a zařízení

Vyberte obor nebo druh zařízení:Soft drink

skříňový paster FARM UNION PASTERBOX

Kvalitní skříňový pastér FARM UNION PASTERBOX určený pro menší provozy pro pasteraci nalahvovaného piva, cideru, hroznových a ovocných moštů nebo limonád. Dále je vhodný pro pasteraci dalších produktů, např.ovocných dření v obalech doypack.

Stroj je opatřen automatickým řízením pasterizace s možností přesného nastavení.

PASTERBOX-skříňový paster

vakuový filtr VLS

Moderní vakuový filtr je zařízení pro filtraci kalů z moštů nebo vína po stočení. Skládá se z bubnu,na který s naplaví křemelina,přes kterou se filtruje zpracovávaný produkt. Kaly jsou potom z bubnu ořezávány  automaticky stavitelným břitem.Celonerezové provedení.
Vyrábí se ve velikosti zařízení : 3 až 30 m2 . Zařízení je vybaveno samostatnou nádrží na přípravu filtračního roztoku(voda s křemelinou).

VÝHODY :

 

 • celonerezový buben z nerezové oceli AISI 316
 • kvalitní extrakční čerpadlo řízené hladinovým čidlem
 • automatické nastavování odřezávacího nože
 • vysoká účinnost filtrace
091205-vakuový filtr 15m2091205-vakuový filtr 3m2091205-vakuový filtr 6m2091205-vakuový filtr 8m2091205-vakuový filtr SRV 6m2vakový filtr VLS - FR 2,5

poloautomatická myčka/plnička keg FARM UNION KEGWASH 1

Dodáváme kvalitní poloautomatickou myčku a plničku kegů, včetně kombinované verze myčka/plnička na 1 keg sud 15l, 30l a 50l.
- zařízení je automaticky řízeno jednoduchou řídící jednotkou s ovládacím softwarem. 
- intuitivní a jednoduché ovládání stroje. 
- výkon - 12-14 keg/h.
- za příplatek - automatická kontrola přítomnosti  zbytků detrgentu v kegu
- za příplatek -  automatické váhové plnění

KEGWASH 1 - poloautomatická myčka+plnička keg

zařízení pro nepřímé chlazení a ohřev model Chilly, Chilly Max

Chladící jednotky  CHILLY a CHILLY-MAX  jsou moderní zařízení, určené především pro menší a střední provozy. Jejich předností je jednoduchost instalce (připojení k rozvodům chladící vody,ke zdroji elektřiny a spuštění). Jednotky jsou velmi kompaktní a zabírají málo místa. Obsahují okruh chladící vody s oběhovým čerpadlem,akumulační nádrž a kompresor. Model CHILLY-MAX je oproti CHILLY ještě vybaven topnou spirálou a pracuje rovněž v módu ohřevu.

Výhody :

 • rychlá a jednoduchá instalace
 • celonerezové provedení určené pro potravinářské provozy !
 • CHILLY - MAX - kompaktní + mobilní na kolečkách
Chilly -nástěnná verzeobrázek instalace CHILY MAX-webChilly -nástěnná verzeChilly - vnitřní konstrukceChilly Max-mobilní verzeChilly Max-mobilní verzeChilly Max-vnitřní konstrukceChilly Max-vnitřní konstrukce

deskový filtr VLS

Deskové filtry VLS se dodávají standardně ve velikostech 20x20, 40x40, 80x80. V provedení s manuálním, nebo hydraulickým(elektro-hydraulickým ) zavíráním. Standardně se dodávají desky plastové, za příplatek jsou dodávány i v celonerezovém provedení.
K filtrům rovněž dodáváme i výkonná čerpadla.

deskový filtr VLS

NÁHRADNÍ FILTRAČNÍ MODULY pro cross-flow filtry

Jsme autorizovaným dodavatelem a servisním střediskem německého výrobce PES filtračních membrán a crossflow filtrů POROMEBRANE ze Stuttgartu(SRN). Dodáváme náhradní filtrační membrány(moduly) event. provádíme naplnění stávajících filtračních modulů na vybrané typy cross-flow filtrů.

Používáme výhradně PES(poyethersulfon) membrány - optimální pro filtraci nápojů(vysoká hydrofilita>>vysoká šetrnost filtrace) !!

! DODÁME FILTRAČNÍ MODULY POROMEMBRANE NA VYBRANÉ TYPY CROSSFLOW FILTRŮ !
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

DÁLE PROVÁDÍME :

 • testy integrity filtračních modulů a membrán
 • chemickou regeneraci membrán na bázi dutých vláken speciálními postupy
 • opravy membrán na bázi dutých vláken
 • dodávku a instalaci nových modulů, také zástavby modulů do Vašich stávajících crossflow filtrů(vybrané typy) 
 • nové naplnění Vašich stávajících filtračních modulů novými PES vlákny od firmy POROMEMBRANE
výroba PES filtračních membrán MAHLE-Innowasnopec filtračních vláken z PES (membrána)řez filtračním modulemošetřené obaly nových filtračních modulůchemické čištění filtračních membrán

poloautomatický plnič R-ISO

Poloautomatický univerzální plnič pro plnění poiva, alko a nealko nápojů do skla + plechovek + PET. Vyrábí se v provedeních pro 2, 4 a 6 ks lahví, nebo plechovek.

 

6-6-2-seamer-1

1 korunkyplnič piva do skla2-2-1 plnič piva do skla4-4-26-6-2-seamer-1

izobarický plnící triblok CIMEC AMERICA

Izobarická plnící linka AMERICA je určena k plnění především piva,  sycených nápojů a sektů. Zároveň se může použít i pro plnění tichých produktů -vín,destilátů,vody a nesycených nealko nápojů.

Stroj je dodávan ve verzi tribloku s vystřikovačkou prázdných lahví, plničem vybaveným plnícími ventily DPS s dvojitou preevakuací a zátkovačkou špičkové kvality od firmy Arol.

 

 

Cimec-isobarický plničAmerica - detail plnícího ventiluAmerica - vystřikovací sekceAmerica plnící triblokAmerica - detail pohonu vystřikovací sekceAmerica - detail pohonu plnící sekceAmerica-detail adaptéru pro PETAmerica-detail adapteru PET 1America-detail zásobní nádržeAmerica-detail vystřikovacího karuselu

isobarický plnící triblok CORFILL INTERN. SARA

Kvalitní isobarický plnič pro střední výkony 10000 - 25000 lahví/h v různých variantách úrovně automatizace. Určen pro plnění sycených a minerálních vod, plnění slazených nealko nápojů a piva.

plnič Corfil Sara 50-60-10 TMVplnič Corfil Sara 50-60-10 TMV-1plnič Corfil Sara 50-60-10 TMV-2plnič Corfil Sara 50-60-10 TMV-3

automatický mycí a plnící monoblok na nerezové KEG sudy

Dodáváme plničky a plnící linky  KEG sudů s různou úrovní automatizace.

plnící linka na vodu a nápoje do BAG-IN-BOX - SACMI-DEFRANCESCHI

Společnost SACMI-DEFRANCESCHI, součást nadnárodního holdingu SACMI vyvíjí a dodává plně automatizované plnící linky " BAG - IN -BOX " jak do nápojového průmyslu( voda, víno,nealko-nápoje, mléko) , tak do celé řady dalších průmyslových odvětví (např. výroba detergentů, kosmetika atd.).

SACMI-DEFRANCESCHI - plnící linka Bag-In-Box

zátkovačka AROL EURO VA

Zátkovací automaty AROL, patří k celosvětové špičce. Dodáváme jak  samostatné zátkovací mosty určené pro zástavbu do plnících linek, tak i samostatně stojící monobloky. Provádíme servis zátkovaček a dodávky náhradních dílů.
Model EURO VA je určen pro aplikaci  šroubových AL-korkových uzávěrů na skleněné a PET láhve.

příklad zátky EURO VA
  příklad uzávěru

AROL EURO VAAROL EURO VApoužitelné zátkyzátkovací hlavaAROL EURO VAzátkovací hlavy

zátkovačka AROL EURO VP

Zátkovací automaty AROL, patří k celosvětové špičce. Dodáváme jak  samostatné zátkovací mosty určené pro zástavbu do plnících linek, tak i samostatně stojící monobloky. Provádíme servis zátkovaček a dodávky náhradních dílů.
Model EURO VP je určen pro aplikaci tvarovaných šroubových plastových uzávěrů na skleněné, PET, PVC láhve, nebo speciální kontejnery.

příklad zátky EURO VP
  příklad uzávěru

AROL EURO VPAROL EURO VPAROL EURO VPAROL EURO VPpoužitelné zátkyAROL EURO VPAROL EURO VPAROL EURO VPAROL EURO VP

zátkovačka AROL EURO PK

Zátkovací automaty AROL, patří k celosvětové špičce. Dodáváme jak  samostatné zátkovací mosty určené pro zástavbu do plnících linek, tak i samostatně stojící monobloky. Provádíme servis zátkovaček a dodávky náhradních dílů.
Model EURO PK je určen pro aplikaci šroubových plastových uzávěrů na skleněné, PET, PVC láhve, nebo speciální kontejnery.

příklad zátky EURO PK
  příklad uzávěru

aroleuropk2aroleuropk3aroleuropk4aroleuropk5aroleuropk6aroleuropk7

lineární etiketovací stroj

Lineární etiketovací stroj slouží k etiketování válcových skleněných lahví samolepícími etiketami :

 • rychlost 1000 lahví/h
 • 2 ks etiketovacích stanic (přední, zadní etiketa ze samostaných návinů)
 • zařízení pro aplikaci termosmrštitelných záklopek
lineární etiketovačkalineární etiketovačka-detail stanice

etiketovací stroj rotační CIMEC

Rotační etiketovací stroj od italského výrobce CIMEC  je klasické koncepce s pevnými etiketovacími stanicemi.

 • výkon 1500-10000 lahví/h
 • 3-12 podložek
 • 1-4 etiketovací stanice
 • aplikovatelné etikety : přední, zadní krčková, celoobvodová přední, celoobvodová krčková, medaile
 • možnost instalace ink-jet popisovače pro vytisknutí např. data, nebo šarže na přední nebo zadní etiketu 
rotační etiketovačka Cimecrotační etiketovačka Cimec - karuselrotační etiketovačka Cimec - přítlak lahví

etiketovací stroj modulární pro kombinované lepení MAKRO LABELLING

Modulární etiketovací stroj pro kombinované lepení MAKRO LABELLING představuje ideální zařízení pro menší ,střední  a vyšší výkony  ( 1500  - 42000 lahví/h) . Stroj umožňuje použití externích etiketovacích stanic :

 • studené lepení
 • samolepky
 • hot-melt

v různých kombinacích.
Stroj může být vybaven širokou paletou různých příslušenství jako např. aplikací daňových kolků,opto-elektronickou orientací lahví atd.Stroj je vybaven nejmodernějším řídícím hardwarem a softwarem B&R . Menší zařízení jsou vybaveny mechanickou vačkou, výkonnější potom vačkou elektronickou. Systémy stroje umožňují přesnou aplikaci etiket prakticky  všech tvarů a materiálů včetně "U" a "L" daňových kolků.

 

etiketovačka Makro Labellingetiketovací stanice na samolepkyetiketovací stanice na studené lepeníetiketovací staniceetiketovací stanice na horké lepeníaplikace plastových výsekových etiketsystém optické orientace

etiketovací stroj ROLL FED pro lepení plastových etiket SACMI LABELLING

Vysocevýkonný etiketovací stroj SACMI LABELLING je určen pro lepení plastových etiket z nekonečného návinu technologií "ROLL FED". Patří k nejkavlitnějším v současné době na trhu.

Zařízení je určeno pro největší provozy např. výrobce minerálních vod, nealko nápojů,mlékárny atd. Je konstruováno pro celoroční nepřetržitý provoz.

Sacmi Roll FedSacmi-Opera Rollfed-detail etiketovací staniceSacmi-Opera Rollfed-detail hlavního karuseluSacmi-Opera Rollfed-detail hlavního karuselu 1Sacmi-Opera Rollfed-detail vakuového bubnu a řezacího válceSacmi-Opera Rollfed-detail vakuového bubnu a řezacího válce

etiketovací modulární stroj pro kombinované lepení SACMI LABELLING

Modulární etiketovací stroj pro kombinované lepení  vyráběný společností SACMI LABELLING je určen pro aplikaci etiket prostřednictvím nezávislých etiketovacích stanic. Zařízení bylo vyvinuto pro nepřetržitý provoz 365 dní v roce pro nejvyšší výkony.

Etiketovací stanice jsou vyráběny v několika provedeních, pro :

 • studené lepení
 • samolepky
 • hotmelt

Etiketovací stanice se připojují k základnímu stroji v různých kombinacích. Stroj může být vybaven celou řadou příslušenství,včetně aplikace daňových kolků a opto-elektronické orientace lahví.

SACMI OPERA - etiketovačka modulární kombinovanáSACMI OPERA - etiketovačka modulární kombinovaná 1SACMI OPERA - etiketovačka modulární kombinovaná 2SACMI OPERA - etiketovačka modulární kombinovaná 3

sleeve etiketovací stroje P.E.LABELLERS

Dodáváme moderní etiketovací stroje na aplikaci různých druhů  smrštitelných "sleeve" ochranných fólií a etiket. V posledních letech se jedná o velmi žádanou technologii pro balení produktů v nápojovém průmyslu,mlékárenství ,spotřební chemii atd.

Výkon zařízení je od 3 000 do 24 000 ks/h.

          DRUHY APLIKOVANÝCH "SLEEVE" OCHRANNÝCH FÓLIÍ A ETIKET            

                                                                    

typy aplikovaných sleevů

Linky na aplikaci se skládají z aplikátoru a smršťovacího tunelu s parním,nebo elektrickým ohřevem. Obě dvě zařízení jsou propojena pásovým dopravníkem s nezávislým pohonem.

parní tunel 4-komorový

 

Maya LS9 - sleeve aplikátorparní tunel 4-komorovýzařízení pro dotahování celotělových sleevůzařízení pro přesné umístění částečných sleevů s jejich fixasleeve etiketovačkasleeve etiketovačka

aplikátor EAN etiket

Dodáváme kvalitní aplikátory EAN etiket ( samolepící etikety z "nekonečných" návinů). Vyrábí se v provedeních pro max. rychlosti do 30 cm/s a do 50 cm/s. Max. průměr návinu je 260 mm, max. šířka etikety je 100 mm. Elektrické napájení - 230V. Zařízení se dodává  za příplatek s držákem k dopravníku, nebo samostatným stojanem. Dále je možno dodat encoder pro automatickou rychlostní synchronizaci s dopravníkem.  

aplikátor EAN etiketdržák etiketovací hlavystojan etiketovací hlavy

depaletizace TMG

Společnost TMG vyvíjí a dodává plně automatizované paletizační linky jak do nápojového průmyslu,tak do celé řady dalších průmyslových odvětví.

depal TMG VegaTMG Vega_60

automat pro balení výrobků do wrap-around kartonů ATLANTA

Společnost ATLANTA vyrábí a dodává  plně automatizované  linky pro balení výrobků do kartonů. Jejích součástí jsou i moderní a vysocevýkonné baličky "WRAP AROUND".
Zařízení jsou určena jak pro nápojový průmysl (víno, lihoviny, nealko-nápoje, mléčné výrobky), tak do celé řady dalších průmyslových odvětví (např. výroba detergentů, kosmetika atd.).
 

Stroje se dodávají ve dvou verzích :

-GOITO - jedná se o jednoúčelový balící automat wrap-around(wrap-around karton+nízký karton)
-COMBI - je to kombinovaný stroj = balící automat wrap-around(wrap-around karton+nízký karton+podložka) + balení do smrštitelné fólie

Jak pracuje wrap-around stroj :


kartonový přířez je ze zásobníku uvnitř stroje předtvarován, na takto připravený karton jsou nasunuty výrobky v požadované sestavě a potom je karton poskládán kolem výrobkové sestavy a pevně zalepen technologií "hot-melt" . Stroj dokáže pracovat i s perforovanými kartonovými přířezy.

wrap kartony

video prezentace č.1 SACMI GOITO - klikněte zde  

video prezentace č.2 SACMI GOITO - klikněte zde 

Goito wrap-aroundGoito wrap-around 1

paletizace TMG

Společnost TMG vyvíjí a dodává plně automatizované paletizační linky jak do nápojového průmyslu,tak do celé řady dalších průmyslových odvětví.

ovládání robota TMGpal TMGpal-depal TMG

inspekční systém hladiny a uzávěrů CMTL DC

Dodáváme, provádíme servis a kompletní technickou podporu na automatický inspekční systém pro kontrolu správné hladiny naplnění v lahvích + kontrolu uzavření lahví uzávěry. Komunikace v českém jazyce.

inspekční systém hladina+uzávěr CMTL

inspekční systém etiket a nečistot v lahvích CE DC

Dodáváme, provádíme servis a kompletní technickou podporu na automatický inspekční systém pro kontrolu etiket, včetně EAN kódů a nečistot v lahvích. Celý systém je možno jednoduše propojit s různými typy podnikových informačních systému pro on-line  sbírání výrobních dat. Komunikace v českém jazyce.

Pro video klikněte zde :

inspekční systém etiket + nečistot v lahvích CEinspekční systém etiket + nečistot v lahvích CE-1inspekční systém etiket + nečistot v lahvích CE-2kontrola nečistot v lahvíchvyřazovací jednotkavyřazovací jednotka-1

peristaltické čerpadlo PPE 1 / 2 / 3

Tyto čerpadla představují jemné přepravování hroznů, hroznových bobulí, moštu
a dalších tekutin smísených s pevnými částicemi. Čerpadlo je vybaveno šnekem,
který je uložen v nerezovém pouzdře obaleném gumou. Rotace šneku posunuje
produkt a způsobuje tím jeho plynulý průtok čerpadlem. S produktem je zacházeno
dle nejvyšší opatrností, bez jeho ničení, vymačkávání nebo třepání. Pohybující
části nepřichází do kontaktu s přenášeným produktem. Peristaltická pumpa může
také běžet naprázdno bez jakýchkoliv problémů či poškození.

 

PPE 1 / 2 / 3 - peristaltické čerpadloPPE 1 / 2 / 3 - peristaltické čerpadlo s násypkou

olivové čerpadlo s násypkou ELIPOMPA 100 / 200

Toto čerpadlo se používá v kombinaci se šroubovým dopravníkem. Všechny součásti jsou z nerez oceli AISI 304. Eliptický rotor je vyroben z vysoce odolného thermo-plastického materiálu. Celá konstrukce, čerpadlo a násypka, je namontována na kolech, což umožňuje její jednodušší přepravu z místa na místo. Jednoduché zařízení tlumící vibrace udržuje stroj při práci v určité poloze. Čerpadlo dokáže přepravovat jak odzrněné, celé hrozny, tak i další husté kapaliny . Materiál je dopravován silou tlaku a ne silou odstředivou, proto je výsledkem vysoce kvalitní konečný produkt.

ELIPOMPA 100 - olivové čerpadlo s násypkouELIPOMPA 100 / 200 - olivové čerpadlo s násypkouELIPOMPA 200 - olivové čerpadlo s násypkou

potravinářská hadice vysoce odolná BLAUDIECK LGD, LGDS,LGDU,LGDSU

Dodáváme profesionální hadice té nejvyšší kvality od firmy CONTINENTAL - CONTITECH. Potravinářské hadice typu BLAUDIECK jsou hadice té nejvyšší kvality, určené k použití v nápojovém a potravinářském průmyslu.
Vyrábí se v provedení LGD(s gumovým NBR vnitřním povrchem bez spirální ocel. výztuhy), sací LGDS(gumovým NBR vnitřním povrchem s ocelovou spirální výztuhou), LGDU(s UPE polyethylenovým vnitřním povrchem bez  spirální ocel. výztuhy) a sací LGDSU(s UPE polyethylenovým vnitřním povrchem s ocelovou spirální výztuhou) .

Základní vlastnosti :
 • absolutní netečnost vůči dopravované kapalině(zápach, chuť)
 • rozsah pracovních teplot do +85 C (LGDU,LGDSU), do 80 C (LGD,LGDS)
 • možná sanitace parou  +130 C,max. 60 min(LGDU,LGDSU),  +130 C,max. 20 min(LGD,LGDS)
 • pracovní tlak do 12 bar (LGDU,LGDSU), do 10 bar(LGD,LGDS)
 • vhodná pro čistý alkohol max. 98% !
 • zesílena syntetickými vlákny 
 • vysoká ohebnost
 • vnější povrch odolný vůči tukům, olejům a UV záření ,vnitří povrch odolný vůči mazivům(LGD,LGDS)
 • vysoká životnost i v extrémních podmínkách!!
 • 3 roční záruka !!

Dodáváme je ve vnitřních  průměrech  od 13 do 100 mm  (LGDU,LGDSU), od 25 mm do 100 mm(LGD,LGDS)
hadice může být sanitována konvenčně, nebo CIP stanicemi.
Provádíme rovněž dodávky hadic na míru včetně DN šroubení s ochranými prvky.

hadice Blaudieck

stavebnicový systém lávek a schodů VA

Modulární, stavebnicový systém ,kterým si může každý investor poměrně jednoduše zajistit přístupnost všech technologických míst ve svém provozu,pomocí systému lávek, plošin, zábradlí, přímých i spirálních schodišť a  žebříků.

VÝHODY :

 • STAVEBNICOVÝ SYSTÉM, KTERÝ ZAJISTÍ BEZPEČNÝ PŘÍSTUP K OBSLUŽNÝM MÍSTŮM V RŮZNÝCH VÝŠKOVÝCH ÚROVNÍCH
 • CELONEREZOVÉ PROVEDENÍ
 • LEHKÉ, ALE PEVNÉ STAVEBNÍ PRVKY
 • SNADNÁ MONTÁŽ-VĚTŠINA DÍLŮ JE ŠROUBOVANÁ
 • K INSTALACI STAČÍ JEDNODUCHÝ PROJEKT (NA PŘÁNÍ MŮŽE
  ZAJISTIT DODAVATEL)
 • VELKOSÉRIOVÁ VÝROBA
 • VYSOKÁ KVALITA
 • DLOUHÁ ŽIVOTNOST
 • PŘÍZNIVÉ CENY
točité schody spirálnítočité schody spirální LUX

elektronický regulátor chlazení FERM FIX

Elektronický regulátor chlazení FERM FIX je moderní regulační prvek,který dokáže samostatně přesně řídit požadovanou teplotu chlazeného média( teplotní výměníky ,glykolová směs-chlazená kapalina).
Regulátor se jednoduše instaluje do nádrže pomocí nerezové jímky.Je vybaven integrovaným teplotním čidlem. Zařízení obsahuje dotyková tlačítka a tři displeje. První zobrazuje aktuální teplotu chlazeného produktu ,druhý teplotu nastavenou="požadovanou." Teplota se nastavuje jednoduše přímo na regulátoru.

Regulátor funguje zcela nezávisle a ovládá regulační ventil tepelného výměníku. Je konstruován tak,že může být zapojen do datové sítě a pomocí něho může být regulační ventil ovládán rovněž z řídícího PC serveru prostřednictvím řídícího softwaru . Jeho konstrukce umožňuje také sdílení procesních dat a jejich ukládání v řídícím PC.

teplotní regulátor chlazení FERM FIX

zařízení pro nepřímé chlazení MCK

Chladící zařízení MCK je velmi kvalitní chladící jednotka vhodná pro chlazení a ohřev nápojů pomocí tankových duplikátorů nebo tepelných výměníků. Je určena pro otevřené chladící systémy. Obsahuje integrovanou nádrž na chladivo,integrované oběhové čerpadlo. Zařízení pracuje v rozsahu teplot  -10C až +40C.

Výhody :
 • kompaktní konstrukce(půdorys pouze 1x1 m)
 • jednoduchá instalace("plug and play")
 • celonerezové provedení
MCK 50 - autonomní chladící jednotkaMCK 50 - detail nádrž na chladící směs,ventilátor,výměníkMCK 50 - detail oběhové čerpadlo,elektrická a elektronická v

zařízení pro přímé chlazení a ohřev SR

Zařízení pro přímé chlazení a ohřev SR je nezávislý chladící agregát umožňující přímé chlazení produktu pomocí vestavěného průtokového výměníku(trubka v trubce) v rozsahu teplot -10C až + 40C. Na ovládacím displeji si obsluha navolí požadovanou teplotu.  Potom připojí přívod a odvod produktu k agregátu. Do okruhu se musí zapojit externí oběhové čerpadlo(není součástí dodávky zařízení). Síťový kabel čerpadla se připojí do zásuvky na agregátu. Po dosažení požadované teploty je oběhové čerpadlo automaticky vypnuto agregátem SR.

Doporučujeme použít například na :

 • zchlazení moštu před odkalením
 • kristalickou stabilizace vína vymrazováním
 • chlazení hotového vína při skladování před lahvováním
 • při výrobě sektů
 • chlazení výrobních prostor ve spojení s termoventilátory
SR SR-chladící částSR-elektrická část

zařízení pro přímé chlazení KRYOPACK

Zařízení pro přímé chlazení KRYOPACK je nezávislý chladící agregát umožňující přímé chlazení produktu pomocí vestavěného průtokového výměníku  až do - 10C. Na ovládacím displeji si obsluha navolí požadovanou teplotu.  Potom připojí přívod a odvod produktu k agregátu. Do okruhu se musí zapojit externí oběhové čerpadlo(není součástí dodávky zařízení). Síťový kabel čerpadla se připojí do zásuvky na agregátu. Po dosažení poždované teploty je oběhové čerpadlo automaticky vypnuto agregátem .

Doporučujeme použít například na :

 • zchlazení moštu před odkalením
 • kristalickou stabilizace vína vymrazováním
 • chlazení hotového vína při skladování před lahvováním
 • při výrobě sektů
 • chlazení výrobních  prostor ve spojení s termoventilátory

zařízení pro nepřímé chlazení a ohřev NCEP

Jednotka NCEP je moderní zařízení,řízené mikroprocesorem. Jeho předností je modulová konstrukce,takže lze dodat v řadě různých provedení( chladící,reversní-chlazení/ohřev),s hydraulickým modulem(integrované oběhové čerpadlo),s hydronickým modulem(integrované oběhové čerpadlo+akumulační nádrž na chladící směs).Zařízení je standardně vybaveno protimrazovou ochranou atd.

Výhody :

 

 • standardní součástí každého stroje je automatická regulace teploty chladiva = na displeji stroje nastavíte požadovanou teplotu chladící vody a zařízení ji potom automaticky udržuje !
 • široký rozsah výkonů


NCEP NCEP - hydronický modulNCEP - dvouokruhová instalace

plnička BAG-IN-BOX KBA 45

Poloautomatická plnička " bag-in-box ", KBA 45, se odlišuje od konkurenčních především svým kompaktním
a robustním designem. Plničky KBA 45 jsou vyrobeny celé z nerez oceli.
Jsou mobilní, což umožňuje je jednoduše přepravit z místa na místo, kde je jich zapotřebí.Jednotka umožňuje plnění např. vín,stolních vod,jedlých olejů atd.. Rovněž je možno plnit i detergenty a minerální oleje.
KB 45 v provedení hot fill umožňuje sterilně plnit ovocné džusy a některé mléčné výrobky.
Je možné plnit " bag-in-boxy " od objemu 2l až po objem 20l. Plnička je vybavena válcovým stolem
s nastavitelnou výškou a sklonem pracovního stolu.
Zařízení je možno velmi jednoduše a důkladně sanitovat. 

KBA 45

plnička BAG-IN-BOX ŠRAML

Poloautomatická plnička "bag-in-box" se vyrábí rovněž v provedení pro plnění hustých produktů jako např.  pyré. K dispozici je  provedení hot fill = horký rozliv umožňující sterilně plnit různé produkty.
Stroj je opatřen speciálním průtokoměrem a zasobní nádrží zabraňující pěnění u určitých typů plněných produktů( nefiltrované mošty a pyré). Je možné plnit " bag-in-boxy " od objemu 2l až po objem 20l ve speciální úpravě až do 200 l -  video zde.

plnič b-in-b ŠRAMLdetail plnící hlavy b-in-b ŠRAMLdetail průtokoměru b-in-b ŠRAML

kompresorové stanice

Dodáváme kvalitní kompresorové stanice české výroby na bázi pístových a především moderních šroubových kompresorů.
Předností šroubových kompresorů je kompaktní provedení a tichý chod. Jako součást kompresorových stanic dodáváme různé velikosti tlakových nádob včetně příslušenství, odlučovačů , sušiček vzduchu , přetlakových ventilů. Zajišťujeme rovněž montáž zařízení, tlakových rozvodů vzduchu a cenově dostupný servis.
Dodáváme kompletní sestavy k námi dodávaným pneumatickým lisům WILLMES.

 

kompresorová stanice se šroubovým kompresoremkompresorová stanice se vzdušníkemvzdušník

kvalitní nerezové nádrže (výroba ČR)

Dodáváme kvalitní nerezové nádrže vyráběné v ČR. Nádrže jsou vyráběny na základě našich technologických doporučení a tím umožňují uživatelům maximální komfort při výrobním procesu.

nerezový tank s duplikátoremvinifikátorvinifikátory před expedicí

 
nahoru
PF202231.prosince 2021
PŘEJI VŠEM OBCHODNÍM PARTNERŮM A SPOLUPRACOVNÍKŮM PEVNÉ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ V ROCE 2022
Ing.Dušan Dvořan - ředitel společnosti
PASTERBOX20.června 2021
Nová verze skříňového pasteru určeného pro malovýrobce uveden na trh. Pro více informací klikněte na nadpis
KEGWASH 25.března 2021
V nabídce nový model myčky na keg sudy KEGWASH 2 pro malovýrobce s řadou inovací. Pro více informací klikněte na nadpis.
KEGWASH 125.října 2020
V nabídce nový model myčky na keg sudy pro malovýrobce s řadou inovací. Pro více informací klikněte na nadpis.

pravý sloupec s mapou 3 kopie