banner 2019 03a-kegwash+pasterbox 600x800

lisy-Defranceschi

kegwash 1 banner

160506 niko lis

 

Historie

Společnost FARM UNION EUROPE s.r.o. byla založena v roce 2004 . Převzala část aktivit společnosti FARM UNION s.r.o. založené v roce 1996.

1997 - zahájen vývoj  rosičů značky FARM UNION

1998 - zahájení sériové výroby rosičů

2004 - zahájení dodávek technologií na výrobu vína v ČR a SR

2008 - zahájení dodávek  technologií a zařízení  pro nápojový průmysl(alko,nealko,pivo,víno,mléko) v ČR a SR

2018 - završení vývoje a zahájení  výroby automatické myčky keg sudů - KEGWASH a skříňového pasteru - PASTERBOX

Společnost FARM UNION EUROPE s.r.o. má  sídlo v historické Olomouci, bývalém hlavním městě Moravy, které je dnes mezinárodní metropolí České republiky. Výborná dopravní dostupnost, výrazné zastoupení nadnárodních společností, přítomnost známé univerzity a příjemná atmosféra historického centra Olomouce jí opravňuje nazývat moravským oknem do světa.

    olomouc1   

Naše hlavní provozovna se nachází v Prostějově, městě se secesní architekturou a s dlouholetou tradicí výroby zemědělských strojů. Obchodní, administrativní oddělení, výroba a sklady sídlí v historickém centru města v secesní budově ze začátku 20. století poblíž prostějovského zámku.

   zamek tovarna


Za poměrně krátkou dobu se FARM UNION EUROPE s.r.o. stal významným dodavatelem technologií pro nápojový a potravinářský průmysl v České a Slovenské republice. Kvalitní technologické a servisní služby poskytujeme širokému spektru našich zákazníků.

narodni dum

Od zákazníků, používajících námi dodaná a servisovaná zařízení, zaznamenáváme pozitivní ohlasy jak z Čech a Moravy, tak i ze Slovenska a okolních zemí.

Naším cílem je spokojenost  zákazníků, rychlost a profesionalita námi nabízených služeb.
Jsme oficiálním partnerem popředních světových výrobců v oboru, jejichž  výrobky dodáváme firmám  zabývajícím se výrobou vína, piva, likérů, nealkoholických nápojů, minerálních vod a mléka . Snažíme se průběžně přinášet naším zákazníkům nejnovější poznatky  v oboru.

Mimo našich aktivit v nápojovém a potravinářském průmyslu, se naše společnost dlouhodobě zabývá rovněž prodejem vlastních výrobků a to  speciálních postřikovačů a menších zařízení pro nápojový průmysl . Při svoji práci se opíráme o kvalitní tým spolupracovníků ,kteří tvoří základ našeho stabilního postavení na trhu.

FARM UNION EUROPE s.r.o.
Ing.Dušan Dvořan
jednatel společnosti

 


 
nahoru
ROTAČNÍ ETIKETOVAČKA CIMEC UVEDENA DO PROVOZU15.října 2019
Uvedli jsme do provozu nový model rotační etiketovačky pro aplikaci samolepících etiket na plastové láhve pro menší výkony
NOVÝ AUTOMAT - PLNIČ NA PLECHOVKY22.října 2018
Na BRAU BEVIALE v Norimberku bude poprvé představen automatický plnič na plechovky pro menší výkony. Pro více informací klikněte na nadpis.
PASTERBOX28.9.2018
Nový skříňový paster určený pro malovýrobce v naši nabídce. Pro více informací klikněte na nadpis
KEGWASH 125.června 2018
V nabídce nová myčky na keg sudy pro malovýrobce s řadou inovací. Pro více informací klikněte na nadpis.
NOVÉ PLNIČKY DOYPACK PRO MALOVÝROBCE19.května 2017
Zahájili jsme prodej velmi zajímavých plniček do obalů DOYPACK v poloautomatické a automatické verzi určené pro menší a začínající výrobce

pravý sloupec s mapou 3 png