b_R-ISO 6-1

b_Kegwash 2

banner 2019 03a-kegwash+pasterbox 600x800

lisy-Defranceschi

b_Kegwash 1

160506 niko lis

 

Historie

Společnost FARM UNION EUROPE s.r.o. byla založena v roce 2004 . Převzala část aktivit společnosti FARM UNION s.r.o. založené v roce 1996.

1997 - zahájen vývoj  rosičů značky FARM UNION

1998 - zahájení sériové výroby rosičů

2004 - zahájení dodávek technologií na výrobu vína v ČR a SR

2008 - zahájení dodávek  technologií a zařízení  pro nápojový průmysl(alko,nealko,pivo,víno,mléko) v ČR a SR

2018 - završení vývoje a zahájení  výroby automatické myčky keg sudů - KEGWASH a skříňového pasteru - PASTERBOX

2020 - rozšíření výrobního programu o automatické řídící dopravníkové systémy technologických linek

Společnost FARM UNION EUROPE s.r.o. má  sídlo v historické Olomouci, bývalém hlavním městě Moravy, které je dnes mezinárodní metropolí České republiky. Výborná dopravní dostupnost, výrazné zastoupení nadnárodních společností, přítomnost známé univerzity a příjemná atmosféra historického centra Olomouce jí opravňuje nazývat moravským oknem do světa.

    olomouc1   

Naše hlavní provozovna se nachází v Prostějově, městě se secesní architekturou a s dlouholetou tradicí výroby zemědělských strojů. Obchodní, administrativní oddělení, výroba a sklady sídlí v historickém centru města v secesní budově ze začátku 20. století poblíž prostějovského zámku.

   zamek tovarna


Za poměrně krátkou dobu se FARM UNION EUROPE s.r.o. stal významným dodavatelem technologií pro nápojový a potravinářský průmysl v České a Slovenské republice. Kvalitní technologické a servisní služby poskytujeme širokému spektru našich zákazníků.

narodni dum

Od zákazníků, používajících námi dodaná a servisovaná zařízení, zaznamenáváme pozitivní ohlasy jak z Čech a Moravy, tak i ze Slovenska a okolních zemí.

Naším cílem je spokojenost  zákazníků, rychlost a profesionalita námi nabízených služeb.
Jsme oficiálním partnerem popředních světových výrobců v oboru, jejichž  výrobky dodáváme firmám  zabývajícím se výrobou vína, piva, likérů, nealkoholických nápojů, minerálních vod a mléka . Snažíme se průběžně přinášet naším zákazníkům nejnovější poznatky  v oboru.

Mimo našich aktivit v nápojovém a potravinářském průmyslu, se naše společnost dlouhodobě zabývá rovněž prodejem vlastních výrobků a to  speciálních postřikovačů a poloautomatických  zařízení pro nápojový průmysl . Při svoji práci se opíráme o kvalitní tým spolupracovníků ,kteří tvoří základ našeho stabilního postavení na trhu.

FARM UNION EUROPE s.r.o.
Ing.Dušan Dvořan
jednatel společnosti

 


 
nahoru
PF202131.prosince 2020
PŘEJI VŠEM OBCHODNÍM PARTNERŮM A SPOLUPRACOVNÍKŮM PEVNÉ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ V ROCE 2021
Ing.Dušan Dvořan - ředitel společnosti
ROTAČNÍ ETIKETOVAČKA CIMEC UVEDENA DO PROVOZU15.října 2019
Uvedli jsme do provozu nový model rotační etiketovačky pro aplikaci samolepících etiket na plastové láhve pro menší výkony
NOVÝ AUTOMAT - PLNIČ NA PLECHOVKY22.října 2018
Na BRAU BEVIALE v Norimberku bude poprvé představen automatický plnič na plechovky pro menší výkony. Pro více informací klikněte na nadpis.
PASTERBOX28.9.2018
Nový skříňový paster určený pro malovýrobce v naši nabídce. Pro více informací klikněte na nadpis
KEGWASH 125.června 2018
V nabídce nová myčky na keg sudy pro malovýrobce s řadou inovací. Pro více informací klikněte na nadpis.
NOVÉ PLNIČKY DOYPACK PRO MALOVÝROBCE19.května 2017
Zahájili jsme prodej velmi zajímavých plniček do obalů DOYPACK v poloautomatické a automatické verzi určené pro menší a začínající výrobce

pravý sloupec s mapou 3 png